Wspieramy

Marcin Chabowski – Lekkoatleta

Global Prospect wspiera sport, bo w końcu sport to zdrowie!
Jednym ze sportowców, którego wspieramy jest Marcin Chabowski, multimedalista w biegach na arenach międzynarodowych oraz wielokrotny zdobywca tytułu Mistrza Polski na różnych dystansach.
Zajął on IV miejsce na Mistrzostwach Europy w Amsterdamie w roku 2016 gdzie biegł dystans półmaratoński.
Posiada również tytuł Zdobywcy Wojskowego Mistrza Świata oraz Vice Mistrza Igrzysk Wojskowych w Korei Południowej. Takiego dorobku może jemu pozazdrościć niejeden biegacz. Marcin był również reprezentantem Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2020, niestety kontuzja, której doznał podczas biegu wykluczyła go z walki o medal. Podczas kolejnego sezonu przygotowaliśmy wspólnie z Marcinem wiele atrakcji. Śledźcie nas na bieżąco!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!
Fundacja, której podstawowym celem jest: „działalność w zakresie ochrony zdrowia polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działaniu na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej”. W ciągu 29. Finałów WOŚP (zbiórek publicznych organizowanych przez Fundację) zebrano ponad 1,5 miliarda złotych. WOŚP kupiła i przekazała 66 150 urządzeń do placówek ochrony zdrowia w całej Polsce. My rozpoczęliśmy wspieranie Orkiestry już podczas 25 finału. Graliśmy również z Jurkiem Owsiakiem podczas 26. 27. 28. oraz 29. finału organizowanego wspólnie ze sztabem orkiestry w Bydgoszczy.
Jak mówi założyciel fundacji będziemy grali razem do końca świata i jeden dzień dłużej!

Traithlon Bydgoszcz

Możemy się pochwalić, iż zostaliśmy partnerem strategicznym Enea Bydgoszcz Triathlon 28 – 29 sierpnia 2021. Podczas zawodów mogliście odwiedzić naszą strefę kibica przy ulicy Mostowej w Bydgoszczy! Wspólnymi siłami wspieraliśmy przez dwa dni startujących zawodników w największej takiej imprezie w Polsce! Jesteśmy dumni, że razem z Enea Triathlon Bydgoszcz będziemy promować nasze miasto! Dodatkowo nasz zespół brał czynny udział na dystansie ½ gdzie zajęliśmy 2 miejsce!
W przyszłym roku również startujemy razem!

#mamycel