Wspieramy

Dariusz Nożyński

Amatorsko bawi się w sportowca. Od mniej więcej 2012 roku koncentruje się na dystansach 10-42 km z naciskiem na maraton. Od 2017 nieśmiało próbuje także poznać biegi ultra. Biega prawie od zawsze – bo od 1996 roku. Czyli już od ponad 20 lat.
Mistrz Polski w biegu na 100 kilometrów, 3. na świecie w wymagających zawodach Wings For Life World Run 2021 oraz zawodnik naszej triathlonowej sztafety na najdłuższym dystansie. Oto nasz skromy mistrz, którego wspieramy w jego pasji jaką jest bieganie! Polecamy do zapoznania się bliżej z Darkiem na stronie www.szybkiebieganie.pl

Jakub Muszyński

Złoty i Srebrny medalista Mistrzostw Świata w lodowym pływaniu 4-6.02.2022 Głogów, na co dzień zawodnik Astorii Bydgoszcz z wieloma osiągnięciami pływackimi. A przy okazji zawodnik naszej sztafety podczas Enea Triathlon Bydgoszcz!

Wsparcie dla Mateusza – Fundacja Sztuka Wyboru

Mateusz doznał lewostronnego niedowładu. Przeszedł liczne badania, po których rodzice usłyszeli diagnozę, która brzmiała niczym wyrok. Wiadomość o guzie móżdżku była dla nich druzgocąca…
My dzięki Fundacja Sztuka Wyboru/ The Art of Choice Foundation mieliśmy okazję wesprzeć Mateusza, któremu przekazaliśmy wymarzonego laptopa. W tym szczególnym, przedświątecznym czasie, cieszymy się tym bardziej z pomocy chłopcu dla którego takie marzenie mogło zostać spełnione!
Mateuszku a Tobie życzymy dużo wytrwałości i zdrowia!!!

Znani sportowcy dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną

Któż w dzieciństwie nie marzył o wspólnym treningu ze sportowcem z pierwszych stron gazet? Iga Baumgart-Witan, Paweł Wojciechowski, Mateusz Bierwagen i Dorian Szyttenholm spełniali dziś marzenia dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 w Bydgoszczy. Ośrodek ten kształci dzieci i młodzież niepełnosprawną intelektualnie od stopnia lekkiego do głębokiego. Wychowankowie ośrodka od lat mają bogate tradycje sportowe i znaczne osiągnięcia w wielu dziedzinach sportu. Przy placówce działa Klub Olimpiad Specjalnych „Tacy Sami”, w którym trenuje około 80 zawodników – uczniów SOSW nr 3, absolwentów tej szkoły oraz zawodników spoza szkoły. Nasza firma wsparła to szczytne wydarzenie przykładając się do produkcji koszulek dla dzieci. Bardzo się cieszymy, że możemy wspierać dzieci uprawiające sportowe dyscypliny z naszego regionu. Życzymy wszystkim wielu sportowych sukcesów!

Marcin Chabowski – Lekkoatleta

Global Prospect wspiera sport, bo w końcu sport to zdrowie!
Jednym ze sportowców, którego wspieramy jest Marcin Chabowski, multimedalista w biegach na arenach międzynarodowych oraz wielokrotny zdobywca tytułu Mistrza Polski na różnych dystansach.
Zajął on IV miejsce na Mistrzostwach Europy w Amsterdamie w roku 2016 gdzie biegł dystans półmaratoński.
Posiada również tytuł Zdobywcy Wojskowego Mistrza Świata oraz Vice Mistrza Igrzysk Wojskowych w Korei Południowej. Takiego dorobku może jemu pozazdrościć niejeden biegacz. Marcin był również reprezentantem Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2020, niestety kontuzja, której doznał podczas biegu wykluczyła go z walki o medal. Podczas kolejnego sezonu przygotowaliśmy wspólnie z Marcinem wiele atrakcji. Śledźcie nas na bieżąco!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!
Fundacja, której podstawowym celem jest: „działalność w zakresie ochrony zdrowia polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działaniu na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej”. W ciągu 29. Finałów WOŚP (zbiórek publicznych organizowanych przez Fundację) zebrano ponad 1,5 miliarda złotych. WOŚP kupiła i przekazała 66 150 urządzeń do placówek ochrony zdrowia w całej Polsce. My rozpoczęliśmy wspieranie Orkiestry już podczas 25 finału. Graliśmy również z Jurkiem Owsiakiem podczas 26. 27. 28. oraz 29. finału organizowanego wspólnie ze sztabem orkiestry w Bydgoszczy.
Jak mówi założyciel fundacji będziemy grali razem do końca świata i jeden dzień dłużej!

Traithlon Bydgoszcz

Możemy się pochwalić, iż zostaliśmy partnerem strategicznym Enea Bydgoszcz Triathlon 28 – 29 sierpnia 2021. Podczas zawodów mogliście odwiedzić naszą strefę kibica przy ulicy Mostowej w Bydgoszczy! Wspólnymi siłami wspieraliśmy przez dwa dni startujących zawodników w największej takiej imprezie w Polsce! Jesteśmy dumni, że razem z Enea Triathlon Bydgoszcz będziemy promować nasze miasto! Dodatkowo nasz zespół brał czynny udział na dystansie ½ gdzie zajęliśmy 2 miejsce!
W przyszłym roku również startujemy razem!

#mamycel